Водневі автомобілі безпечні

Водневі автомобілі вже сьогодні присутні на дорогах США та Європи тому що вони безпечні. У цій статті Ви знайдете інформацію компаній-виробників водневих авто.

Honda FCX Clarity - Hydrogen fuel cell vehicle
 Хонда FCX Clarity - водневе авто, що працює на паливних елементах

Стаття із SearchChicago, що вийшла у січні 2008 розповідає про зусилля Дженерал Моторс зробити водневі баки безпечними: 

«Основна мета - зробити водневі резервури незруйновними. Під час випроб їх скидали з літака та розстрілювали, щоб бути впевненими у їх якості.»

Далі, компанія Тойота у своєй книзі  Toyota FCHV  пише:

«Краш-тести Тойти  FCHV були особливо суворі, в додаток до тестів високовольтного обладнання для запобігання можливості  витіку водню. У випадку зіткнення, сенсори  Тойоти FCHV, розміщенні з боків, переду та заду, миттєво активують клапан водневого баку високого тиску. Для додаткової безпеки клапани також з'єднані із багатьма водневими сенсорами, що знаходяться у різних частинах автомобіля: на паливному елементі, Toyota FC (fuel cell), на його верхній частині та на його ковпаці, на самому водневому баллоні та у салоні. Водневий бак сконструйований таким чином, щоб забезпечити найбільшу безпеку, навіть у випадку дуже сильного тильного зіткнення.»

Стів Элліс, менеджер компанії Хонда по автомобілям на альтернативних видах палива у 2007 році дав інтервью для HybridCars:

«Люди повинні розуміти, що водневі авто на паливних елементах безпечні. Компанія Хонда не дала б ключі від автомобіля звичайній родині, якщо не була б впевнена, що цей автомобіль безпечний.»

І ще трохи інформації з сайту Хонди про безпечність Honda FCX Clarity, водневого автомобіля на паливних елементах:

«Ми впевнені, що високі стандарти безпеки застосовні для всіх автомобілів, навіть до абсолютно новаторскіх. Хонда FCX Clarity пройшла всі тести, що задовольняють вимогам Національного управління США з безпеки руху та Федеральним Стандартом Безпеки США, так само, як і інші моделі Хонда.  Так що Ви спокійно можете довірятиFCX Clarity»

Більш того, далі преведена цитата із липневого Galway Independent (Ірландія), котра відмічає безпечність водревих авто від Кіа:

«Кіа успішно завершила бокові, тильні та фронтові краш-тести моделей Sportage і Borrego, праціючих на паливних елементах. Також вони з успіхом пройшли випробування на пожежонебезпечність.»

Та на завершення за цією адресою Ви маєте можливість порівняти вибух водневого та звичайного автомобілів. Висновки, який безпечніший ми пропонуємо зробити самим.

Ґрег Бенкое (Greg Blencoe)

Comments:

blog comments powered by Disqus