Презентації та круглий стіл з водневої енергетики на Хімічній конференції Київ-Тулуза

У червні цього року в Києві буде проходити дев'ята міжнародна хімічна конференція Київ-Тулуза. Планується зробити секцію з водневої енергетики у перший день конференції, шостого червня 2017 року.

ICKT2017

Науковці запрошуються зробити доповідь або стенд англійською мовою з результатами Ваших досліджень. Бажано, щоб тематика доповіді була зрозумілою хімікам та могла зацікавити студентів та молодих вчених.  
Окрім тез доповідей, пропонується надіслати статтю для публікації у French-Ukrainian Journal of Chemistry.  Журнал публікує статті англійською мовою, нещодавно отримав DOI та індексується у багатьох базах даних (перелік на сторінці журналу).

Після презентацій планується круглий стіл для обговорення питань розвитку водневої енергетики в Україні.

Всі бажаючі запрошуються послухати доповіді і взяти участь у круглому столі. Презентації будуть англійською мовою, круглий стіл українською. Участь для слухачів безкоштовна. Прохання зареєструватись за цим посиланням.

Презентації з водневої тематики почнуться 06.06.2017 з 11:50, круглий стіл о 15:45.
Місце проведення: Хімічний Факультет КНУ, вул. Льва Толстого 12, Київ.

Організатор: В'ячеслав Згоннік +38(063) 211-9695, +33 650 47 95 92, email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сьома Всесвітня Конвенція з Водневих Технологій WHTC2017 відбудеться в Празі

7-a конвенція з водневих технологій разом з Чеськими водневими днями буде проходити з 9 по 12 липня 2017 року в Конгрес-центрі в Празі, Чехія.

WHTC2017

Мета конгресу полягає в тому, щоб запропонувати унікальну можливість для обміну найважливіших аспектів нових наукових досліджень та результатів втілених водневих проектів. Крім того, з'їзд є стимулюючим форумом для професійного розвитку і налагодження плідних глобальних і регіональних співпраць.
Академічні, наукові, корпоративні відвідувачі а також представники широкої аудиторії обов’язково знайдуть свій інтерес в насиченій програмі конгресу. Очікується, щоб він збере більше 600 учасників і понад 20 запрошених доповідачів.

Українське Водневе Об'єднання запрошене у почесний комітет конвенції. 

Всесвітня конференція з водневої енергетики WHEC -2016

пройде в Іспанії з 13 по 16 червня 2016 року

logo WHEC2016

Всесвітня конференція з водневої енергетики (World Hydrogen Energy Conference 2016 – WHEC 2106) в 21 раз відбудеться в місті Сарагоса (Іспанія) з 13 по 16 червня 2016 року. Захід організований Іспанською Водневою Асоціацією (АеН2) у співробітництві з Фондом розвитку водневих технологій в Арагоні (FHa) під егідою Міжнародної асоціації водневої енергетики (ІАНЕ). WHEC є найбільш відомим заходом в сфері водневої енергетики та вже став місцем паломництва тих, хто займається водневими технологіями та паливними комірка. Захід складається з ряду конференцій із залученням висококваліфікованих спеціалістів, ярмарки, місцем для ділового спілкування, а також різноманітних акцій, спрямованих на популяризацію широкого використання водневих технологій. WHEC-2016 збере в одному місці професіоналів з компаній, дослідницьких центрів, громадських та приватних інститутів, а також представників ділових кіл з усього світового сектору водневої енергетики. В ході заходу буде забезпечена унікальна можливість для обміну науковою та технологічною інформацією. Саме завдяки цьому, WHEC -2016 – це саме той захід, який потрібно відвідати усім тим, хто займається водневими технологіями. Більше інформації дивіться на сайті конференції - http://www.whec2016.com/

Наша презентація на Чорноморському Транспортному Форумі 2015

Українське Об'єднання Воднева Енергетика виступить з презентацією на майбутньому Міжнародному Чорноморському Транспортному Форумі 2015 , який відбудеться 20-21 жовтня 2015 в Одесі, Україна. Назва презентації "Водень - паливо майбутнього, яке використовується вже сьогодні". Її представить Дмитро Ходорів, наш адміністратор. Він також є за сумісництвом редактором сайту новин про поновлювану енергетику України http://renewable.com.ua/

Водень є ідеальним паливом для будь-яких видів транспорту - він енергоємний, екологічний і безпечний. Той факт, що багато великих автовиробників випустили свої моделі автомобілів на водневому паливі - кращий доказ перспективності цієї технології. Водень вже активно використовується для заправки навантажувачів на складах, у системах незалежного енергопостачання в цивільній і військовій сферах, в домашніх заправних станціях, системах нагріву води і навіть в портативних пристроях. Існують прототипи водневих локомотивів, літаків, вертольотів, дронів, кораблів і човнів.

У презентації Дмитро розповість про те, що таке воднева енергетика, які приклади існують в світі і які перспективи цієї технології для України в цілому та її транспортної сфери зокрема.

ibstf2015.jpg
 
Якщо Вас цікавить воднева енергетика і ви хочете дізнатися більше, ми запрошуємо Вас на нашу презентацію.
 
Для резервацій необхідно зв'язатися з організаторами форуму за телефоном +38 (0482) 355999 або по e-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

8 жовтня - Міжнародний день водню та паливних елементів

Асоціація Водневої Енергетики та Паливних Елементів США (US Fuel Cell and Hydrogen Energy Association) виступила з ініціативою відзначати 8 жовтня в якості міжнародного дня водню і паливних елементів. Дата була обрана в знак визнання атомної ваги водню (1,008) з метою підкреслити швидко зростаючу роль цих технологій у будівництві сталого енергетичного майбутнього, говорить Морри В. Марковіц, президент водневої Асоціації США. У цей день промислові виробники водню і паливних елементів, прихильники ідей водневої економіки, друзі та зацікавлені сторони об'єднають зусилля, щоб показати підтримку і привернути увагу до технологій  водню і паливних елементів - їхніх успіхів, переваг та потенціалу.
 
Запрошуємо взяти участь у цей день через повідомлення у соціальних медіа з використанням хештегів #HydrogenNow #FuelCellNow. Організації можуть показати свою підтримку через публікацію новин, статей, блогів або прес-релізів.
 

h2fc-day-logo-web-version-700x222.png

 

 

 

Конференція REU-2015

Міжнародна науково-практична конференця “Перспективи використання альтернативних і відновлюваних джерел енергії в Україні (REU 2015)” 
м. Одеса, Україна. 17-22 серпня 2015 року. 

 
REU 2015 – це обговорення проблем геології, методики пошуку і видобутку альтернативних горючих копалин, розвитку відновлюваних джерел енергії в Україні. Це можливість наукових дискусій, тематичних семінарів і презентацій. Це розширення ділових відносин, можливість зустрічі потенційних бізнес-партнерів, а також нові знання, ідеї та можливість їх реалізації.
 
Ми запрошуємо всіх хто цікавиться питаннями заміщення традиційних вуглеводнів альтернативними джерелами енергії. Фахівців у галузі екології та економіки. Співробітників академічних вузів і фахівців виробничників. Докторів наук і студентів. Винахідників та інженерів конструкторів. Всіх хто цікавиться можливостями використання енергії Сонця, Землі, Вітру, … І висловлюємо впевненість, що Ваш досвід і підтримка будуть істотним внеском в успішне проведення конференції та вирішення проблем енергетичної незалежності України.
 
Конференція «REU 2015» пройде у рамках комплексного заходу «Геофорум-2015», на якому розглядатимуться пріоритетні та перспективні питання взаємодії між наукою, виробництвом, фінансовим сектором, системою освіти і державним управлінням у геологічній галузі.
  
geoforum2015ukr.jpg  
 

Міжнародний Чорноморський транспортний форум 2015

МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ ПРОФЕСІОНАЛІВ ТРАНСПОРТНОЇ ГАЛУЗІ
20-21 Жовтня 2015, Одеса, Україна

  Вигідне географічне положення України на шляху основних транзитних потоків між Європою та Азією, наявність незамерзаючих чорноморських портів, розгалуженої мережі залізниць і автомобільних доріг створюють всі необхідні передумови для збільшення обсягів транзиту вантажів в напрямках Північ-Південь і Захід-Схід, а також подальшої інтеграції України в транспортну систему «Європа-Азія», що є найважливішим завданням у світлі підписання Угоди про Асоціацію з ЄС. Гарантії виконання кроків з виконання Угоди з боку України привернуть в галузь так необхідні їй інвестиції. Імплементація в Україні європейського законодавства в частині уніфікації технічних регламентів, інформаційних систем, митних процедур, працюватиме на користь прискорення і спрощення процесу транзиту нашою територією.

Дані питання будуть обговорюватися в ході 18-ї міжнародної конференції «Розвиток ринку транспортних послуг в Україні в умовах інтеграції в Європейську та міжнародну транспортні системи», яка пройде 20-21 жовтня 2015 у Одесі та є частиною ділової програми Міжнародного Чорноморського транспортного Форуму 2015.

 

ibstf2015.jpg

 

 

 

 

 

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ. ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА - 2015

VIII Міжнародна спеціалізована виставка
«ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ. ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА - 2015»
10-13 листопада 2015. Київ, Україна

 
VIII Міжнародна спеціалізована виставка «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ. ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА - 2015» - ключова подія на території України в області ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів, відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива відбудеться в м. Києві 10-13 листопада 2015 року на найбільшому в Україні міжнародному виставковому майданчику. Ділова програма супутніх заходів передбачає проведення Міжнародного інвестиційного бізнес-форуму з питань енергоефективності та альтернативної енергетики.
 

ee2014photo.jpg

 

VII Міжнародна виставка "ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ -2014"

4-7 листопада 2014

Місце проведення:

Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр,

Броварський проспект 15, ст. м. «Лівобережна»

(відновлювана енергетика, альтернативні види палива, енергоефективні та енергозберігаючі технології, обладнання, матеріали в енергетиці, промисловості, будівництві, ЖКГ, АПК)

VII Міжнародна спеціалізована виставка «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ. ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА - 2014» - ключова подія на території України в області ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів, відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива відбудеться в м. Києві 4-7 листопада 2014 року на найбільшому в Україні міжнародному виставковому майданчику. Ділова програма супутніх заходів передбачає проведення Міжнародного інвестиційного бізнес-форуму з питань енергоефективності та альтернативної енергетики.

EE banner

 

 

 

 

20-а Всесвітня Конференція з Водневої енергетики WHEC2014

b>20-а Всесвітня Конференція з Водневої енергетики 2014 відбудеться 15-20 червня 2014 в Kimdaejung Convention Center, Місто-метрополія Кванджу, Корея. Вона об'єднає 3000 учасників з 60 країн (2500 міжнародних учасників, 500 локальних учасників), а також 200 стендів. Програма конференції включатиме доповіді, семінари, лекції, виставки, пов'язані з водневою енергетикою та паливними елементами, урочистий прийом, урочиста вечеря, культурно-масови заходи та технічну екскурсію.

 
Детальніше на офіційному сайті конференції: http://whec2014.com/  
  whec2014.jpg

 

VI Міжнародна виставка «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ-2013»

 

VI Міжнародна спеціалізована виставка
«ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ. ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА - 2013»
5-8 листопада 2013

(відновлювана енергетика, альтернативні види палива, енергоефективні та енергозберігаючі технології, обладнання, матеріали в енергетиці, промисловості, будівництві, ЖКГ, АПК)

VI Міжнародна спеціалізована виставка «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ. ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА - 2013» - ключова подія на території України в області ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів, відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива відбудеться в м. Києві 5-8 листопада 2013 року на найбільшому в Україні міжнародному виставковому майданчику. Ділова програма супутніх заходів передбачає проведення Міжнародного інвестиційного бізнес-форуму з питань енергоефективності та альтернативної енергетики.

ОРГАНІЗАТОР:
● Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України

СПІВООРГАНІЗАТОР:
● ТОВ «Міжнародний виставковий центр»

ГАЛУЗЕВИЙ ПАРТНЕР:
● Українська Вітроенергетична Асоціація

Наша країна має вражаючий потенціал ринку регенеративної енергії та «зелених» проектів і має одну з найпрогресивніших законодавчих баз у сфері відновлюваної енергетики, що містить економічні преференції. Маючи функціональні завдання, спрямовані на реалізацію державної Програми підвищення енергоефективності економіки, широке впровадження чистих технологій в Україні і консолідацію учасників ринку відновлюваної енергетики, Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження проводить єдиний в Україні професійний захід у цьому напряму. За оцінками експертів, Міжнародна спеціалізована виставка «Енергоефективність» викликає величезну зацікавленість у професійного товариства, інвесторів і широкого кола фахівців.