Енергетичний Форум: Вітер та Водень 2018. Вперше в Україні!

Найбільша і найперша воднева подія в Україні! Вона відбудеться 17 -18 травня 2018 в Києві. http://inef.org.ua/ua/

2018 wind and hydrogen ukraine

«Українська Асоціація Вітрової Енергетики» та Енергетична асоціація «Українська Воднева Рада» запрошують інвесторів, представників енергетичного ринку України та світу долучитися до нового професійного міжнародного діалогу «вітрової і водневої енергетики», прийнявши участь у форумі та тематичних дискусіях. Поєднання потужної вітрової енергетики та новітньої водневої сприятиме технологічному та енергетичному розвитку галузі відновлювальної енергетики, оскільки водень дозволяє зберігати надлишки вітрової енергії щоб використовувати їх пізніше. Також, це забезпечить збалансований та сталий розвиток енергетичного комплексу і перехід від традиційних до новітніх відновлювальних джерел енергії.

Для забезпечення подальшого світового технічного прогресу, розвитку економіки та відновлення світової екології, необхідно поступово відмовлятись від традиційних викопних енергетичних ресурсів та збільшувати частку відновлювальних джерел в глобальній енергетичній мережі.
Безмежний потенціал впровадження вітрової/водневої енергетики та їх використання в комбінованих енергетичних системах буде презентовано та докладно розглянуто на форумі. До участі в ньому запрошуються: світові та українські енергетичні експерти, представники енергетичного та інвестиційного бізнесу, науковці, представники публічної влади України та іноземних держав, міжнародні інформаційні та публічні організації.

Основні тематичні питання форуму:

XI Міжнародна спеціалізована виставка «Енергоефективність. Відновлювана Енергетика - 2018»

Це ключова подія на території України в області ефективного використання паливно енергетичних ресурсів, відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива відбудеться в м. Києві 6 - 8 листопада 2018 року на найбільшому в Україні міжнародному виставковому майданчику.

EE 2018 ukr

Європейська конференція з водневої енергетики EHEC2018, Малага, Іспанія

Європейська конференція з водневої енергетики (EHEC 2018 - www.ehec.info) відбудеться 14-16 березня 2018 року в торгово-виставково-конгресному центрі міста Малага (Іспанія). Захід організовує Іспанська Воднева Асоціація (AeH2).

EHEC2018
EHEC є європейською подією в галузі водневої енергетики. Ця конференція забезпечує відмінну базу для презентації досягнень технологій використання водню та паливних комірок та представляє найкращі умови для демонстрації останніх досягнень у дослідженнях, проектах та продуктах.
Ця подія об'єднає професіоналів, компанії, науково-дослідні центри, державні і приватні інститути та керівників з усього сектору водневої енергетики, паливних комірок та інших суміжних галузей. Очікується участь більш ніж 400 учасників із близько 40 різних країн.
EHEC є обов'язковою подією для спільноти водню та паливних комірок, а також для всіх, хто цікавиться водневою енергетикою.

Презентації та круглий стіл з водневої енергетики на Хімічній конференції Київ-Тулуза

У червні цього року в Києві буде проходити дев'ята міжнародна хімічна конференція Київ-Тулуза. Планується зробити секцію з водневої енергетики у перший день конференції, шостого червня 2017 року.

ICKT2017

Науковці запрошуються зробити доповідь або стенд англійською мовою з результатами Ваших досліджень. Бажано, щоб тематика доповіді була зрозумілою хімікам та могла зацікавити студентів та молодих вчених.  
Окрім тез доповідей, пропонується надіслати статтю для публікації у French-Ukrainian Journal of Chemistry.  Журнал публікує статті англійською мовою, нещодавно отримав DOI та індексується у багатьох базах даних (перелік на сторінці журналу).

Після презентацій планується круглий стіл для обговорення питань розвитку водневої енергетики в Україні.

Всі бажаючі запрошуються послухати доповіді і взяти участь у круглому столі. Презентації будуть англійською мовою, круглий стіл українською. Участь для слухачів безкоштовна. Прохання зареєструватись за цим посиланням.

Презентації з водневої тематики почнуться 06.06.2017 з 11:50, круглий стіл о 15:45.
Місце проведення: Хімічний Факультет КНУ, вул. Льва Толстого 12, Київ.

Організатор: В'ячеслав Згоннік +38(063) 211-9695, +33 650 47 95 92, email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сьома Всесвітня Конвенція з Водневих Технологій WHTC2017 відбудеться в Празі

7-a конвенція з водневих технологій разом з Чеськими водневими днями буде проходити з 9 по 12 липня 2017 року в Конгрес-центрі в Празі, Чехія.

WHTC2017

Мета конгресу полягає в тому, щоб запропонувати унікальну можливість для обміну найважливіших аспектів нових наукових досліджень та результатів втілених водневих проектів. Крім того, з'їзд є стимулюючим форумом для професійного розвитку і налагодження плідних глобальних і регіональних співпраць.
Академічні, наукові, корпоративні відвідувачі а також представники широкої аудиторії обов’язково знайдуть свій інтерес в насиченій програмі конгресу. Очікується, щоб він збере більше 600 учасників і понад 20 запрошених доповідачів.

Українське Водневе Об'єднання запрошене у почесний комітет конвенції. 

Всесвітня конференція з водневої енергетики WHEC -2016

пройде в Іспанії з 13 по 16 червня 2016 року

logo WHEC2016

Всесвітня конференція з водневої енергетики (World Hydrogen Energy Conference 2016 – WHEC 2106) в 21 раз відбудеться в місті Сарагоса (Іспанія) з 13 по 16 червня 2016 року. Захід організований Іспанською Водневою Асоціацією (АеН2) у співробітництві з Фондом розвитку водневих технологій в Арагоні (FHa) під егідою Міжнародної асоціації водневої енергетики (ІАНЕ). WHEC є найбільш відомим заходом в сфері водневої енергетики та вже став місцем паломництва тих, хто займається водневими технологіями та паливними комірка. Захід складається з ряду конференцій із залученням висококваліфікованих спеціалістів, ярмарки, місцем для ділового спілкування, а також різноманітних акцій, спрямованих на популяризацію широкого використання водневих технологій. WHEC-2016 збере в одному місці професіоналів з компаній, дослідницьких центрів, громадських та приватних інститутів, а також представників ділових кіл з усього світового сектору водневої енергетики. В ході заходу буде забезпечена унікальна можливість для обміну науковою та технологічною інформацією. Саме завдяки цьому, WHEC -2016 – це саме той захід, який потрібно відвідати усім тим, хто займається водневими технологіями. Більше інформації дивіться на сайті конференції - http://www.whec2016.com/

Наша презентація на Чорноморському Транспортному Форумі 2015

Українське Об'єднання Воднева Енергетика виступить з презентацією на майбутньому Міжнародному Чорноморському Транспортному Форумі 2015 , який відбудеться 20-21 жовтня 2015 в Одесі, Україна. Назва презентації "Водень - паливо майбутнього, яке використовується вже сьогодні". Її представить Дмитро Ходорів, наш адміністратор. Він також є за сумісництвом редактором сайту новин про поновлювану енергетику України http://renewable.com.ua/

Водень є ідеальним паливом для будь-яких видів транспорту - він енергоємний, екологічний і безпечний. Той факт, що багато великих автовиробників випустили свої моделі автомобілів на водневому паливі - кращий доказ перспективності цієї технології. Водень вже активно використовується для заправки навантажувачів на складах, у системах незалежного енергопостачання в цивільній і військовій сферах, в домашніх заправних станціях, системах нагріву води і навіть в портативних пристроях. Існують прототипи водневих локомотивів, літаків, вертольотів, дронів, кораблів і човнів.

У презентації Дмитро розповість про те, що таке воднева енергетика, які приклади існують в світі і які перспективи цієї технології для України в цілому та її транспортної сфери зокрема.

ibstf2015.jpg
 
Якщо Вас цікавить воднева енергетика і ви хочете дізнатися більше, ми запрошуємо Вас на нашу презентацію.
 
Для резервацій необхідно зв'язатися з організаторами форуму за телефоном +38 (0482) 355999 або по e-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

8 жовтня - Міжнародний день водню та паливних елементів

Асоціація Водневої Енергетики та Паливних Елементів США (US Fuel Cell and Hydrogen Energy Association) виступила з ініціативою відзначати 8 жовтня в якості міжнародного дня водню і паливних елементів. Дата була обрана в знак визнання атомної ваги водню (1,008) з метою підкреслити швидко зростаючу роль цих технологій у будівництві сталого енергетичного майбутнього, говорить Морри В. Марковіц, президент водневої Асоціації США. У цей день промислові виробники водню і паливних елементів, прихильники ідей водневої економіки, друзі та зацікавлені сторони об'єднають зусилля, щоб показати підтримку і привернути увагу до технологій  водню і паливних елементів - їхніх успіхів, переваг та потенціалу.
 
Запрошуємо взяти участь у цей день через повідомлення у соціальних медіа з використанням хештегів #HydrogenNow #FuelCellNow. Організації можуть показати свою підтримку через публікацію новин, статей, блогів або прес-релізів.
 

h2fc-day-logo-web-version-700x222.png

 

 

 

Конференція REU-2015

Міжнародна науково-практична конференця “Перспективи використання альтернативних і відновлюваних джерел енергії в Україні (REU 2015)” 
м. Одеса, Україна. 17-22 серпня 2015 року. 

 
REU 2015 – це обговорення проблем геології, методики пошуку і видобутку альтернативних горючих копалин, розвитку відновлюваних джерел енергії в Україні. Це можливість наукових дискусій, тематичних семінарів і презентацій. Це розширення ділових відносин, можливість зустрічі потенційних бізнес-партнерів, а також нові знання, ідеї та можливість їх реалізації.
 
Ми запрошуємо всіх хто цікавиться питаннями заміщення традиційних вуглеводнів альтернативними джерелами енергії. Фахівців у галузі екології та економіки. Співробітників академічних вузів і фахівців виробничників. Докторів наук і студентів. Винахідників та інженерів конструкторів. Всіх хто цікавиться можливостями використання енергії Сонця, Землі, Вітру, … І висловлюємо впевненість, що Ваш досвід і підтримка будуть істотним внеском в успішне проведення конференції та вирішення проблем енергетичної незалежності України.
 
Конференція «REU 2015» пройде у рамках комплексного заходу «Геофорум-2015», на якому розглядатимуться пріоритетні та перспективні питання взаємодії між наукою, виробництвом, фінансовим сектором, системою освіти і державним управлінням у геологічній галузі.
  
geoforum2015ukr.jpg  
 

Міжнародний Чорноморський транспортний форум 2015

МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ ПРОФЕСІОНАЛІВ ТРАНСПОРТНОЇ ГАЛУЗІ
20-21 Жовтня 2015, Одеса, Україна

  Вигідне географічне положення України на шляху основних транзитних потоків між Європою та Азією, наявність незамерзаючих чорноморських портів, розгалуженої мережі залізниць і автомобільних доріг створюють всі необхідні передумови для збільшення обсягів транзиту вантажів в напрямках Північ-Південь і Захід-Схід, а також подальшої інтеграції України в транспортну систему «Європа-Азія», що є найважливішим завданням у світлі підписання Угоди про Асоціацію з ЄС. Гарантії виконання кроків з виконання Угоди з боку України привернуть в галузь так необхідні їй інвестиції. Імплементація в Україні європейського законодавства в частині уніфікації технічних регламентів, інформаційних систем, митних процедур, працюватиме на користь прискорення і спрощення процесу транзиту нашою територією.

Дані питання будуть обговорюватися в ході 18-ї міжнародної конференції «Розвиток ринку транспортних послуг в Україні в умовах інтеграції в Європейську та міжнародну транспортні системи», яка пройде 20-21 жовтня 2015 у Одесі та є частиною ділової програми Міжнародного Чорноморського транспортного Форуму 2015.

 

ibstf2015.jpg

 

 

 

 

 

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ. ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА - 2015

VIII Міжнародна спеціалізована виставка
«ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ. ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА - 2015»
10-13 листопада 2015. Київ, Україна

 
VIII Міжнародна спеціалізована виставка «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ. ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА - 2015» - ключова подія на території України в області ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів, відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива відбудеться в м. Києві 10-13 листопада 2015 року на найбільшому в Україні міжнародному виставковому майданчику. Ділова програма супутніх заходів передбачає проведення Міжнародного інвестиційного бізнес-форуму з питань енергоефективності та альтернативної енергетики.
 

ee2014photo.jpg

 

Більше статей...