GREENEXPO «озеленить» енергетику України

Відбудеться 27 – 29 жовтня 2010 у столичному виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» 

Український ринок альтернативної енергетики знову збереться восени в Києві на другій міжнародній виставці та конференції «GREENEXPO | Альтернативна енергетика 2010». Досвід минулого року підтвердив своєчасність події: три дні кипіла робота на стендах 62 компаній з України, Австрії, Нідерландів та Німеччини, понад 3000 спеціалістів приїхали ознайомитися з можливостями «нової старої» галузі економіки.

Greenexpo 2010

 

 

 

Пріоритет розвитку альтернативної енергетики чітко простежується в усьому світі. Зростає об’єм інвестицій, перш за все, у генеруючі потужності, які ґрунтуються на використанні енергії вітру та сонця. У 2009 році об’єм тільки державних стимулюючих пакетів для альтернативної енергетики у провідних країнах світу склав близько $180 млрд. Показовою є і заява групи провідних американських банків на чолі з Morgan Stanley, зроблена на початку листопада 2009 року, про те, що вони відмовляються фінансувати енергетичні проекти, пов’язані з розробкою природних корисних копалин.
Сьогодні є всі підстави говорити про розвиток відновлюваної енергетики і в Україні. У «сонячному» і «вітровому» сегментах уже представлені виробники обладнання, інжинірингові компанії, дилери, перспективною видається біоенергетична галузь. Особливу увагу з боку держави підтверджує той факт, що за останні два роки урядом прийнято понад 50 нормативно-правових актів, спрямованих на підтримку і розвиток галузі. Запуск виставки і конференції RENEXPO у 2009 році став значущою подією для української альтернативної енергетики. Активна робота виставки була спрямована на консолідацію ринку і відобразила актуальність і необхідність впровадження «зелених» технологій.
Починаючи з 2010 року, виставка і конференція буде носити назву «GREENEXPO | Альтернативна енергетика». Ребрендинг дозволить адаптувати назву події, зробити її зрозумілою і близькою, в першу чергу, для національного виробника.
«GREENEXPO | Альтернативна енергетика 2010» ознайомить із сучасними технологіями, інноваційними розробками і обладнанням в галузі сонячної енергетики, вітроенергетики, гідроенергетики, геотермальної енергетики, а також із тепловими насосами, когенераційними і тригенераційними енергоустановками, комплектуючими і допоміжним обладнанням альтернативних енергоустановок, технологіями і обладнанням для отримання альтернативних моторних палив, твердого біопалива, біогазу, енергозберігаючими технологіями у будівництві.
Експозиція представить досягнення провідних вітчизняних і міжнародних компаній. Минулого року серед учасників виставки були GEO-NET Umweltconsulting, Nature Fuel Osnabruecker Olmuhle, VENTUREAL, «АКВАДІМ», «В.Д.Е. – Україна», «Волинь-Кальвіс», «ГЕКО — ЦЕНТР», «Глобал Технолоджи», «ГРЕСА-ГРУП», «Інматех», «Квазар», «РОТ ВЕРКЕ ГмбХ», «Спеціальні технології», «Терезине» та інші.
Одночасно з виставкою оргкомітет планує проведення трьох спеціалізованих конференцій за тематиками «Сонячна енергетика», «Вітроенергетика», «Тверде біопаливо: сучасне обладнання та інженерні рішення» за участю українських і зарубіжних експертів.
Виставка і конференція «GREENEXPO | Альтернативна енергетика 2010» відбудеться 27 – 29 жовтня у столичному виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза». У ці ж терміни пройде перша виставка екологічних технологій «EKOTEX».
Організатор подій — компанія «Євроіндекс», один з лідерів українського виставкового бізнесу, найбільший організатор B2B-виставок, член Всесвітньої асоціації виставкової індустрії UFI, що підтверджує міжнародне визнання діяльності компанії і її відповідність високим стандартам світового виставкового бізнесу.

Детальна інформація про виставку — на сайті www.greenexpo.kiev.ua

Comments:

blog comments powered by Disqus