Презентації та круглий стіл з водневої енергетики на Хімічній конференції Київ-Тулуза

У червні цього року в Києві буде проходити дев'ята міжнародна хімічна конференція Київ-Тулуза. Планується зробити секцію з водневої енергетики у перший день конференції, шостого червня 2017 року.

ICKT2017

Науковці запрошуються зробити доповідь або стенд англійською мовою з результатами Ваших досліджень. Бажано, щоб тематика доповіді була зрозумілою хімікам та могла зацікавити студентів та молодих вчених.  
Окрім тез доповідей, пропонується надіслати статтю для публікації у French-Ukrainian Journal of Chemistry.  Журнал публікує статті англійською мовою, нещодавно отримав DOI та індексується у багатьох базах даних (перелік на сторінці журналу).

Після презентацій планується круглий стіл для обговорення питань розвитку водневої енергетики в Україні.

Всі бажаючі запрошуються послухати доповіді і взяти участь у круглому столі. Презентації будуть англійською мовою, круглий стіл українською. Участь для слухачів безкоштовна. Прохання зареєструватись за цим посиланням.

Презентації з водневої тематики почнуться 06.06.2017 з 11:50, круглий стіл о 15:45.
Місце проведення: Хімічний Факультет КНУ, вул. Льва Толстого 12, Київ.

Організатор: В'ячеслав Згоннік +38(063) 211-9695, +33 650 47 95 92, email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Comments:

blog comments powered by Disqus