II Український форум з поновлюваних джерел енергії

II Український форум з поновлюваних джерел енергії відбудеться 14-15 жовтня у Києві


II Український форум з поновлюваних джерел енергії (REF.UA), зустріч з фахівцями, чия діяльність пов'язана з українським ринком альтернативних джерел енергії, відбудеться 14-15 жовтня в центрі столиці України (Український Дім, Хрещатик, 2).  Форум створює бізнес-платформу для обміну досвідом, спілкування, презентації інвестиційних проектів і для пошуку інвесторів у сфері сонячної та вітрової енергії, теплових насосів, малих гідроелектростанцій, проектів з переробки відходів для отримання енергії.
На другий день одночасно з основною програмою Форуму пройде V Міжнародна конференція "Альтернативне паливо-2010".

 

 

 

Прес-анонс можна завантажити тут.
Актуальність форуму
Одним з небагатьох секторів світової економіки, що швидко зростали в 2009-2010 році, став сектор промисловості, пов'язаний з поновлюваними джерелами енергії, у той час як в інших сферах економіки спостерігалася стагнація.  Таким чином, сьогодні логічним і закономірним наслідком перерозподілу фінансових ресурсів видається збільшення обсягу інвестицій у проекти з виробництва поновлюваних видів палива та енергії.
Розвиток проектів у сфері вітрової та сонячної енергії, малих гідроелектростанцій, використання біомаси та відходів - дуже перспективний для України напрям.
Величезний потенціал українського ринку поновлюваних джерел енергії підтверджується не тільки зацікавленістю іноземних компаній, але і діями українських інвесторів.
Вітроенергетика
На 2011 рік заплановано початок роботи першої в Україні великої приватної вітрової електростанції. В Україні вже існує більше дюжини вітрових електростанцій, що знаходяться на стадії реалізації.
Тим часом, українські виробники малих вітрогенераторів утворюють нішу на європейському ринку альтернативних джерел енергії в секторі вітрогенеруючого обладнання. У той же час внутрішній ринок малих вітрогенераторів майже не зайнятий, але має великі перспективи зростання.
Сонячна енергетика
Сонячні батареї вже не рідкість в Україні: багато приватних будинків і адміністративних будівель обладнані сонячною водонагрівальною системою та системою автономного електроживлення, цей сектор продовжує швидко розвиватися.
Будівництво великих сонячних електростанцій в Криму також є дуже перспективним. Вже оголошено кілька таких проектів. 
Біомаса та переробка відходів
Сьогодні інвестори звертають особливу увагу на проекти з виробництва твердого біопалива в Україні, а також на виробництво тепла та електроенергії з біомаси та різних видів відходів.
Оскільки грошові вкладення окупаються за короткий період (до 2 років), декілька таких проектів будуть реалізовані протягом цього і наступного року.
II Український форум з поновлюваних джерел енергії присвячений удосконаленню нормативно-правової бази для виробництва поновлюваної енергії, а також ефективній взаємодії між приватними компаніями, міністерствами і відомствами, фінансовими установами, дослідницькими центрами та виробничими приміщеннями.
Відновлювані джерела енергії вже давно стали перспективним напрямком розвитку бізнесу в усьому світі, цей процес незворотній і в Україні.
ПОСТ-РЕЛІЗ
На I Українському форумі з поновлюваних джерел енергії були презентовані нові проекти з застосування альтернативної енергетики в Україні
I Український форум з поновлюваних джерел енергії, який відбувся 15-16 жовтня в Українському Домі (Київ, Хрещатик, 2), став одним з головних заходів року у сфері альтернативних джерел енергії в Україні.
У форумі взяли участь ключові фігури ринку традиційних і поновлюваних джерел енергії, а також представники великих фінансово-промислових груп, провідних юридичних і фінансових компаній. Протягом двох днів у форумі брали участь понад 230 делегатів, у тому числі топ-менеджери і власники компаній, представники державних структур та міжнародних організацій.
Одним з головних предметів обговорення Форуму був стан ринків сонячної та вітрової енергії, теплових насосів, нових опалювальних систем, малих гідроелектростанцій. Одне із засідань Форуму було присвячено інвестиційним проектам і капіталовкладенням в українську альтернативну енергетику. Крім того, в рамках Форуму відбувся семінар для компаній- початківців у галузі альтернативної енергетики та круглий стіл на тему "зелених тарифів", під час якого учасники форуму обговорили проблеми та перспективи українського ринку у зв'язку із законодавчими змінами.
Як повідомили організатори Форуму, конференц-зал забезпечувався електроенергією, виробленою системою сонячних батарей «Квазар» і вітрогенератором, встановленим Гресса-груп. Під час проведення форуму вперше в історії Києва було знижено навантаження на електромережу завдяки застосуванню альтернативних джерел енергії. Інвертори були надані Unisolar.
Ось відгуки про Форум:
Алехандро Ньєто, торговий аташе Посольства Іспанії в Україні: «Дуже цікавий захід. Гарна можливість для розвитку бізнесу ».
Геннадій Гутин, компанія «Alstom»: «Добре підібрані представники державного та приватного секторів».
Девід Ческі, Європейська комісія в Україні: «Цікаво. Використовувати бізнес-платформу для демонстрації використання сонячної та вітрової енергії - хороша ідея. До зустрічі на наступному Форумі! ».
Ілля Старіков, NUSEP: «Відмінно».
Організатором Форуму стала консалтингова компанія Fuel Alternative, яка протягом останніх п'яти років була організатором ключових заходів у галузі альтернативної енергетики: міжнародних конференцій, семінарів та круглих столів, крім того, компанія видає спеціалізовані журнали "Альтернативне паливо" і CleanTech Magazine.
Генеральний партнер Форуму: Квазар. 
Партнери засідань Форуму: Activ Solar і Gressa-Group.
Партнерами Форуму також були: Dominion Legal Group (Юридичний партнер), Українська вітроенергетична асоціація, Avante (технічний партнер), Association of alternative fuels and energy market participants (AFEU), Quantum Business Group.
Генеральний інформаційний партнер Українського форуму з поновлюваних джерел енергії: «Інтерфакс».
Телевізійні партнери: "TV 24", «Перший діловий канал», UBC (Ukrainian Business Channel).
Медіа-партнери: інформаційне агентство "Українські Новини", «Liga.net», All-Biz.info, журнал "Нафта і газ", журнали: "Енергобізнес", "Аграрний сектор", "Граніт і Мармур", "Oil and Fat Complex".
Офіційна публікація Форуму: журнал «Альтернативне паливо» і Cleantech Magazine.
Учасники: Міністерство палива та енергетики України (перший заступник міністра), Київська адміністрація (перший заступник мера м. Київ), Національна комісія регулювання електроенергетики України, Національне агентство України з питань забезпечення ефективного використання енергії (перший заступник голови), NITOL Квазар, Activ Solar-, Nova-Eco, Concord-Group, Інститут відновлювальної енергетики Національної академії наук України, NEFCO, IFC , Європейська комісія, Верховна Рада (депутати та представники), Південний Машинобудівний завод ім. О. М. Макарова, Українська асоціація «Укргідроенерго», СКБ Сухіна, Camco International, MGM International, Horizon Capital Advisors, Synapse, Посольство Данії в Україні, Посольство Ізраїлю в Україні, Посольство Німеччини в Україні, Oficina Economica y Comercial de Espana в Києві , Національне агентство екологічних інвестицій України, CPM, UNISOLAR, Економічна комісія ООН у Європі (Економічне співробітництво та інтеграція), GreenMax Capital Advisors, Zeroemissions Russia, Pillar, "Метінвест", "Crimea Energy generation systems", Wikov Wind as, WKN Windkraft Nord AG, Chadbourne & Parke LLP, Arzinger, Electricite de France (EDF) та інші.
Посилання
Про компанію "Квазар" (Генеральний партнер Форуму)
ВАТ "Квазар" - єдина компанія на українському ринку з повним технологічним циклом виробництва фотоелектричних модулів.
  Сьогодні компанія "Квазар" пропонує кремнієві пластини різних розмірів і товщини, моно-і мультикристалічні фотоелектричні перетворювачі розміром від 4''до 6'', сонячні модулі від 10 до 200 Вт для централізованих і локальних сонячних енергосистем, які зроблять підприємства і приватні будинки незалежними, не наносячи шкоди навколишньому середовищу.
Серед  продукції ВАТ "Квазар" є автономні системи освітлення вулиць, доріг, тунелів, а також зарядні пристрої та мобільні системи. Сертифікована відповідно до міжнародних стандартів, продукція ВАТ "Квазар" успішно використовується при будівництві сонячних електростанцій у Європі та Африці. Крім того, продукція потрапляє на світові ринки через представництва в Європі, Америці та Африці.
Про компанію «Activ Solar» (партнер засідання по сонячній енергетиці)
Компанія виробляє високоочищений полікремній для сонячної промисловості. Компанія Activ Solar була заснована в 1964 році. Завод повністю вертикально інтегрований, велика увага приділяється високій якості продукції, послідовності та збалансованості при ціноутворенні. Activ Solar також розробляє і інвестує кошти у великі проекти в області сонячної енергії.
Про компанію «Gressa-Group» (партнер засідання з вітроенергетики)
Gressa-Group є ексклюзивним представником високоякісної продукції відомих торгових марок з Італії, Франції, Ізраїлю та інших країн. Компанія успішно працює на українському ринку кліматичних приладів більше 18 років, що дозволило отримати значний досвід роботи з корпоративними клієнтами та удосконалити технології. Компанія працює з добре відомими на світовому ринку торговими марками: ТМ «FLAMINGO», ТМ «FLAMINGO AERO» і ТМ «КВАЗАР» (Україна), ТМ «ARISTON» і ТМ «CHAFFOTEAUX» (Італія), ТМ «ATMOR» (Ізраїль) і т.д. «Gressa-Group» співпрацює з торговими мережами "Епіцентр", "Ельдорадо", "New Line", "Олді" і т.д. На даний момент більше 2000 дилерів працює з різними видами продукції.
Для реєстрації, організації виступу на Форумі та з питань спонсорства, будь ласка, зв'яжіться з менеджером проекту Юлією Березовською, менеджером Тетяною Ігнатенко
Тел.: +380 44 498 90 56, +380 44 383 Березень 1956, +380 67 501 21 77,
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
wwFuelAlternative.com.ua
www.ref-ua.info

Переклад: Колодич Анна

Comments:

blog comments powered by Disqus