14-15 грудня 2011 року відбудеться конференція з сірководню

Перша конференція, присвячена сірководню Чорного моря відбудеться 14-15 грудня 2011 року в Стамбулі в готелі Green Park. Організатор конференції - Міжнародний центр водневих технологій.
Цей симпозіум буде присвячений ряду питань, пов'язаних з технічною та економічною стороною промислового видобутку газоподібного водню з сірководню, розчиненого у водах Чорного моря.

 

 

 

 

Використання водневого палива полегшить перехід до альтернативної енергетики майбутнього. Оскільки найбільш поширений спосіб видобутку водню - електроліз - вимагає витрат енергії, майже рівних енергії, одержаній при використанні виробленого водневого палива, то зараз водень найчастіше розглядається в якості засобу тимчасового зберігання та транспортування енергії, що одержується за допомогою інших відновлюваних джерел - вітру і сонця.
Чорне море омиває береги Туреччини, Грузії, Болгарії, Румунії, Україні та Росії, і має унікальну особливість - в його водах значна концентрація сірководню. Видобуток водню з сірководню, розчиненого в Чорному морі - економічно ефективний процес, який безперечно стане перевагою країн цього регіону і допоможе в їх прагненні енергетичної незалежності.
Перша конференція з сірководню Чорного моря збере вчених і промисловців з метою синтезувати сучасні знання про ресурси сірководню Чорного моря, а також про різні технології, необхідні для його видобутку та перетворення у водень.
Наше Об'єднання буде представлено на цьому заході. Ми будемо виступати з презентацією про ситуацію на Україні з сірководневими проектами.

Comments:

blog comments powered by Disqus