«ОВЕ» шукає студентів для участі в міжнародному конкурсі

 Регістрація на цей конкурс завершена 22 січня.

Навчальна фундація у сфері водню оголосила проект водневої спільноти темою 5 щорічного студентського конкурсу у сфері водню. Українське об’єднання «Воднева енергетика» шукає студентів, які бажають взяти участь у Студентському конкурсі у сфері водню у 2010 році. Метою заходу є намір створити об’єднання водневої спільноти. Повідомте своїх друзів, використовуючи  кнопку «Поділись цим» («Share this») зверху  нашої сторінки.

 

2010 Hydrogen Student Design Contest  

 

 

 

 

Студентський конкурс у сфері водню закликає команди студентів з різних дисциплін та з цілого світу для розробки та розвитку  практичного використання водню. Конкурс демонструє таланти студентів у різних дисциплінах, зокрема конструювання, архітектуру, маркетинг та підприємництво.

Цього року командам з бакалаврським та магістерськими рівнями будуть дані завдання з планування та проектування об’єднання  водневої спільноти у Південній Каліфорнії. Ті об’єднання направлятимуть у ключові аспекти спільноти: продукування та використання водню. Тобто, студенти будуть встановлювати шляхи виробництва водню, використовуючи місцеві відновлювальні ресурси, відшукувати ранніх споживачів цього водню (майбутні водневі машини) і потім конструювати заправки для нових водневих автомобілів та автобусів.

НАГОРОДИ

Гранд-прі:

·        Можливість представити свій задум на основній презентації щорічної водневої конференції та виставці. У 2010 році конференція буде відбуватися 3 по 6 травня у Лонг-Біч, Каліфорнія.

·        Стипендія до $ 5000 покриває вартість авіа перельоту, харчування, проживання, реєстрацію і додаткові поїздки до 8 членів команди та їхніх додаткових представників.

·        Поширення у засобах медіа.

Похвальні відгуки: 

·        Можливість дати постерні презентації своїх ідей на щорічній водневій конференції та виставці з 3 по 6 травня 2010 року у Лонг-Біч, Каліфорнія.

·          Безкоштовні номери у готелях та реєстрація на конференції до 4 членів команди та їхніх додаткових представників.

Якщо ви зацікавились, будь ласка, зв’яжіться з нами через контактну форму. Команду потрібно зареєструвати до 22 січня 2010 року. Для учасників немає організаційного внеску і запрошуються усі студенти коледжів та університетів до участі у змаганні. Особливі правила та вказівки будуть доступні на вебсайті у найближчі дні. За більш детальною інформацією звертайтесь www.HydrogenContest.org

Переклав Богдан Солопчук

Comments:

blog comments powered by Disqus