Портативний зарядний пристрій на паливних елемента

PowerTrekk (ПаверТрек) - джерело живлення для мобільних телефонів та інших пристроїв, що використовує технологію паливних елементів. На відміну від інших портативних зарядних пристроїв, PowerTrekk миттєво та надійно працює незалежно від місця, що робить його ідеальним для прихильників активного відпочинку та промислових споживачів на ринках, що розвиваються.

Portable Fuel Cell Charger

PowerTrekk легкий кишеньковий зарядний пристрій для людей, які тривалий час не мають доступу до електромережі.

 

 

 

PowerTrekk миттєво надає енергію незалежно від місця, використовуючи технологію паливних елементів, які екологічно чисто і ефективно перетворюють водень в електрику. Завдяки міцному водонепроникному корпусу та надійної технології роботи, PowerTrekk здатний задовольнити найвищі вимоги.
PowerTrekk - це водночас портативний акумулятор і паливний елемент. Портативний акумулятор може незалежно працювати в якості готового джерела живлення або для проміжного зберігання енергії при роботі паливного елемента. Паливний елемент робить можливою миттєву зарядку від розрядженого акумулятора, не вимагаючи попередньої її зарядки від електромережі. Досить просто вставити паливний резервуар і додати воду. Для зарядки портативних пристроїв - наприклад, мобільних телефонів, фотоапаратів та GPS-пристроїв - слід підключити пристрої до Power Trekk через USB порт. "PowerTrekk має конкурентну перевагу перед традиційними портативними зарядними пристроями. На відміну від сонячних батарей, енергія в паливних елементах генерується миттєво і на зарядку не впливає ні погода, ні положення сонця. У порівнянні з дорожніми зарядними пристроями на батареях, PowerTrekk виграє за рахунок надійності, адже паливний резервуар не розряджається, на відміну від батарей ", - сказав Бйорн Вестерхолм, генеральний директор компанії myFC, чиїм продуктом є PowerTrekk.
myFC - шведська компанія, що займається паливними елементами та вирішенням проблем живлення портативної електроніки. Отримавши численні патенти на розроблену форму - гнучку систему паливних елементів з рекордною питомою потужністю - PowerTrekk став першим комерційним портативним зарядним пристроєм, що використовує технологію myFC. Оскільки водневе паливо може бути отримане з кількох альтернативних джерел, система відноситься до "Flexifuel". Хімічний процес безпечний та екологічно чистий, а єдиним побічним продуктом при роботі паливних елементів є невелика кількість водяної пари.


Додаткова інформація на сайті:  www.powertrekk.com

Comments:

blog comments powered by Disqus