Польща побудує перші водневі заправки

Польща найближчим часом матиме власні водневі заправні станції. Кілька з них будуть побудовані на основних магістральних шляхах Польщі, повідомляється в доповіді Автотранспортного інституту (ITS)та Польському прес-агентстві (PAP).

Poland and neighbours map fb size 55eaaa7d1fedb
«Перші дві станції будуть розміщені в Познані та Варшаві. Наступні будуть розміщені в Труймясті (Гданськ, Гдиня та Сопот), Білостоку, Кракові, Вроцлаві та Лодзі», - повідомив Марцин Слезак, директор Автотранспортного інституту. Керівництвом цього інституту підписано листа про наміри з найбільшим енергетичним підприємством Польщі PGE (Polska Grupa Energetyczna), яке виступить підрядником по будівництву заправних станцій в Варшаві та Познані, повідомляється в прес-релізі компанії.
Проект буде здійснено в рамках програми ЄС з будівництва водневої інфраструктури для транспорту та профінансовано за рахунок бюджету ЄС. Водневі заправні станції покращать мобільність транзитних шляхів для водневих автомобілів та простимулюють розвиток водневих технологій в сусідніх країнах, де ще немає подібної інфраструктури.

Джерело

Comments:

blog comments powered by Disqus