Міністр енергетики Стівен Чу обирає паливні елементи

Озираючись на 2009 рік, коли міністр енергетики Стівен Чу скоротив федеральний бюджет на розвиток водню на 60 %, тепер він стверджує, що його погляди у відношенні паливних елементів еволюціонують. Однією з основних причин вибору міністром водневих паливних елементів є достатня кількість природного газу.

 

 

 

Більша частина водню наразі виробляється з природного газу для нафтопереробних заводів. Крім газу, Доктор Чу також заявляє про ефективність паливних елементів та про той факт, що автомобілі на водні можуть заправлятись менш ніж за 5 хвилин, що дає їм переваги над електромобілями, якщо взяти даний параметр для порівняння.
Також Доктор Чу говорить про концепцію тригенерації. «Тригенерація – це унікальна перевага паливних елементів, яка полягає у виробництві чистого водню та вуглекислого газу, також підвищується ефективність використання палива шляхом використання електроенергії та тепла. Інші сучасні енергетичні технології в основному не можуть утилізувати теплову енергію». Він пояснив, що технологія дозволяє природному газу горіти у «збідненій» киснем атмосфері, а в результаті отримуємо потік кисню, чистий вуглекислий газ та енергію.

 Оригінал статті:  http://www.hydrogencarsnow.com/blog2/index.php/political-issues/energy-secretary-stephen-chu-chooses-fuel-cells/

Comments:

blog comments powered by Disqus