Німеччина планує використовувати чотири автобуси на водні

 

На протязі останніх п’яти років Німеччина є центром розвитку водневих технологій та усього, що з ними пов’язано.

 

 

В даному питанні Німеччина обійшла своїх найближчих конкурентів - США та Японію.
Німеччина знову впевнено показує, що є лідером – запускає у роботу чотири автобуси Mercedes-Benz Citaro FuelCELL Hybrid в Гамбурзі. Компанія Hamburger Hochbahn AG, що займається виробництвом гірчиці та кетчупу, купила один автобус та закупить ще три на протязі наступного року.
Новий автобус Citaro FuelCELL Hybrid було покращено у порівнянні з автомобілями старої версії, які використовувались в Гамбурзі у 2003 році.
Згідно заяви представників компанії-виробника Daimler, «характеристики Citaro FuelCELL Hybrid значно покращені у порівнянні з автобусами на паливних елементах, які експериментально використовувались у 2003 році в Гамбурзі: гібридізація з відновленням енергії та її збереженням в літій-іонних акумуляторах, потужні електричні мотори в колісах, що дають постійний струм потужністю в 120 кВт, додаткові електрифіковані блоки та більш досконалі паливні елементи. Ці елементи були спроектовані для роботи на протязі шести років або 12 тис. годин роботи. Паливні елементи нового Citaro FuelCELL Hybrid ідентичні елементам нового Mercedes-Benz B-Class FCELL, який також буде опротестований покупцями а Гамбурзі».
Таким чином, очевидно, що Німеччина залишається лідером в розвитку автомобілів, які використовують водень в якості палива. Залишається сподіватись, що кроки Німеччини дадуть поштовх розвитку водневих технологій в інших країнах, які вважають, що чисте повітря, енергетична незалежність та низькі ціни на заправках дійсно важливі для них.

  24 серпня 2011 року

http://www.hydrogencarsnow.com/blog2/index.php/hydrogenbuses/hamburg-germany-puts-4-hydrogen-fuel-cell-buses-on-road/

Comments:

blog comments powered by Disqus