Перемога Сінгапурської команди в Екомарафоні Азії

Високоефективні водневі паливні елементи нового покоління, розроблені компанією Horizon Fuel Cell Technologies, принесли перемогу двом студентським командам з Сінгапуру - від університетів NUS і Ngee Ann Polytechnic - в Екомарафоні компанії Shell в Азії.

 

Singapore-built hydrogen cars take 1st place in both prototype and urban concept categories

Водневі автомобілі сінгапурських команд зайняли перше місце і в категорії прототипів, і серед міських моделей 

Захід відбувся 6-9 липня на автодромі Сепанг, Малайзія, де зібралися 94 студентські команди з 12 країн Азії. Командами повинні були спроектувати і створити енергоефективний автомобіль, здатний подолати найбільшу відстань з найменшою витратою палива. Представлений командою з університету Ngee Ann Polytechnic водневий електромобіль переміг у категорії прототипів, а водневий електромобіль команди Національного Університету Сінгапуру переміг у категорії міських моделей. Команда NP-Distanza з Ngee Ann Polytechnic встановила новий рекорд у своєму класі - 84,9 км / кВтг.

 

 

 

Команди-переможці цього року використали нову систему водневих паливних елементів на 1кВт фірми Horizon - високоефективну, компактну систему вагою всього 3 кг. Подібна система може бути розроблена для екологічно чистих водневих електромобілів майбутнього, і компанія Horizon починає розробку інновацій в цьому напрямку: «Цього року близько 10 автомобілів змагального класу на водневих паливних елементах були розроблені студентськими командами з різних країн Азії» - говорить Тарас Ванкевич, один із співзасновників компанії Horizon. "Ми дуже пишаємося цьогорічними результатами всіх команд і намагатимемося досягти ще більших успіхів у наступного року". Сінгапурські водневі автомобілі-переможці будуть представлені на виставці Clean Energy Expo Asia, яка пройде в листопаді цього року в рамках Тижня енергії в Сінгапурі. 

Більше про Horizon Fuel Cell Technologies на сайті компанії www.horizonfuelcell.com
Horizon - сінгапурська компанія, яка займається комерціалізацією високоефективних паливних елементів у різних сферах застосування. Розробивши основні технології, включаючи паливні елементи, технології одержання та зберігання водню, компанія застосувала їх у ряді продуктів. За останні кілька років компанія Horizon стала найбільшим у світі виробником мікро-паливних елементів, і зараз прагне лідерства в зростаючому ринку енергосистем.

Контактна особа: Тарас Ванкевич, співзасновник і директор з маркетингу, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Comments:

blog comments powered by Disqus