Безпілотний літальний апарат (БЛА) СканІгл на водневих палив

Бінген, Вашингтон, 5 квітня 2012

Корпорація Інситу (Insitu Inc) повідомила, що її безпілотний літальний апарат СканІгл  (ScanEagle) закінчив перший політ на паливних елементах з 2,5 годинного політного тесту.

 

 

   

Паливні елементи були встановлені на дистанційний комплекс безпілотної авіації Group 2 ScanEagle.
Співробітництво між Інситу, Військово-морською дослідницькою лабораторією (NRL) та Юнайтед Технолоджі (United Technologies (UTC) дозволило отримати 1,5 КВт паливну комірку (потужністю у 2 к.с.) та інтегрувати її в систему паливоподачі, розроблену Військово-морським інститутом для силової установки СканІгл. Потім, на протязі трьох днів силова установка була повністю інтегрована в БЛА на заводі Інститу в Бінгені, Вашингтон.
«Впровадження технології на паливних елементах відповідає меті Інситу з підвищення надійності та скорочення витрат. Іншими перевагами є підвищення корисного навантаження на апарат та спрощення його експлуатації», повідомив президент та виконавчий директор Інситу Стів Морроу. «Ми досягли усіх поставлених цілей й інформація, отримана під час політних тестів дозволить нам покращити систему», додав технічний директор Інситу Чарлі Гутрі (Charlie Guthrie).
Обладнання, яке використовується в паливних елементах, коштує менше, ніж інші рішення по забезпеченню паливом для БЛА. Це обладнання також важить менше, ніж традиційні двигуни. Зниження ваги веде до збільшення корисного навантаження.
«Паливні елементи будуть значно покращуватись у майбутньому», повідомив головний інженер Інситу Джефф Кнапп (Jeff Knapp), «сьогодні двигуни внутрішнього згоряння, особливо двотактні, працюють без перебоїв. Паливні елементи мають перспективу розвитку і все це реалізується у підвищенні ефективності та зниженні ваги».
Міністерство оборони нещодавно виказало свою точку зору про те, яку роль буде відігравати водень у майбутньому. БЛА на паливних елементах СканІгл демонструють намагання Інситу відповідати вимогам замовників, використовуючи нові технології в системі забезпечення паливом.
Наразі Інситу співробітничає з дослідницькою лабораторією ВПС США і буде проводити тестування паливних елементів на БПЛА «Інтегратор» у кінці цього року.

 

Comments:

blog comments powered by Disqus