Мережа водневих заправок між Італією та Норвегією

p align="justify"> Європейська компанія Acta, що спеціалізується на чистих джерелах енергії, оголосила про свої наміри  щодо створення на території Італії мережі водневих заправок, які живитимуться енергією сонця. Вони доповнять мережу вже існуючих водневих заправок в Німеччині, Швеції та Норвегії, утворюючи єдину водневу магістраль довжиною в 2000 км!

European Hydrogen Highway

Воднева магістраль простягнеться на  2000 км.

 

 

 

Сонце та вода - два необхідних для генерації водневого палива ресурси. Нові водневі заправки будуть повністю автономними, і для виробництва водню використовуватимуть сонячну енергію, яка методом електролізу виділить водень із води. Воду можна брати з міської мережі або використовувати очищену дощову воду.
Інформація про розробку водневих автомобілів не так часто з'являється в пресі, як реклама електромобілів з літієво-іонними акумуляторами, проте цей напрямок виглядає не менш перспективним, і багато виробників ведуть активні дослідження в цій галузі.
По суті, водневий автомобіль - теж електромобіль, але він отримує електрику від водневого паливного елемента внаслідок окислення водню, що зберігається в спеціальному паливному баку. Саме компактне зберігання водню - одна з основних проблем широкого впровадження водневого палива.
У водневого автомобіля багато переваг перед класичним акумуляторним електромобілем: висока швидкість заправки, необмежена кількість циклів заправки, відсутність шкідливого виробництва акумуляторних батарей і проблеми утилізації останніх.
Тому уряд Італії ухвалив рішення про заохочення розвитку водневої енергетики в країні, почавши з будівництва водневих АЗС.
http://fuelalternative.com.ua/

Переклад Колодич Анни

Comments:

blog comments powered by Disqus