Трактор компанії New Holland NH2 на паливних елементах

 
У лютому 2009 року стало відомо, що трактор на паливних елементах New Holland NH2 виграв золоту медаль на конкурсі інновацій аграрної виставки SIMA, яка проводиться раз на два роки у Парижі. Трактор був визнаний найкращим у своїй категорії, хоча і єдиним у ній. Наразі версію трактора New Holland NH2 серйозно покращили та приготували для використання.

 

Досить цікавим є те, що першим трактором на паливних елементах був не GM Electrovan 1966 року, а 1959 Allis-Chalmers версії 1959 року.  Тож не дивним є те, що був обраний саме цей трактор, оскільки він використовувався на даних територіях.
Нова версія New Holland NH2 вдвічі потужніша та досконаліша версії 2009 року. Потужність паливних елементів виросла з 67 до 135 кінських сил.
Відповідно до заяви компанії New Holland, «нова модель має вдвічі потужніші паливні елементи. Кожний з нових електричних моторів має потужність 135 кінських сил з крутячим моментом в 90 н/м та максимальним крутячим моментом у 1200 н/м. Найбільша швидкість колінчатого валу досягає 3000 обертів у хвилину з максимальною ефективністю віддачі енергії у 96%…»
«Іншими новинками трактора став 300-ватний акумулятор з піковою завантаженістю 50 КВт, нова трансмісія, що замінила традиційну ручну коробку переключення передач підвісний передній міст, а також кріплення для навантажувача на переді машини. Характеристики нового трактора NH2 фактично такі самі, як звичайного з традиційним двигуном, однак є одна беззаперечна перевага – трактор працює без емісії парникових газів, виділяючи лише тепло та воду»
Як ми бачимо, ця версія New Holland NH2 створена не лише для шоу, а й для роботи. А починаючи з літа 2012 року  трактор буде працювати на фермі La Bellotta в Італії. Белліссімо!

http://www.hydrogencarsnow.com/blog2/index.php/hydrogen-vehicles/new-holland-nh2-fuel-cell-tractor-heads-for-the-farm/

 

Comments:

blog comments powered by Disqus