Великобританія планує запустити завод з газифікації вугілля

Три британські компанії - B9 Coal, Powerful Power Ltd та AFC Energy Plan підписали «обов’язковий лист щодо намірів» побудувати електростанцію на паливних елементах поблизу Донкастера. Компанія Powerfuel Plc використовує вугільну копальню поблизу Донкастеру та планує побудувати електростанцію потужністю 800 МВт з вбудованою системою газифікації та системою вловлювання вуглекислого газу.
Першим кроком стане будівництво 800 МВт заводу з комбінованим циклом,  який буде працювати на синтез газі (суміш водню та чадного газу, що отримані шляхом газифікації вугілля). Він буде працювати на вугіллі з шахти.

 

 

Синтез-газ буде доочищуватись для того, щоб його можна було пропустити через лужні паливні елементи для виробництва електроенергії з 60 відсотковою ефективністю.
В свою чергу B9 Coal залучить інвестиції для встановлення паливних елементів компанії AFC Energy для виробництва електроенергії.
Основною ідеєю проекту є те, що B9 Coal та Powerful працюватимуть спільно з метою проектування та виробництва електростанцій на паливних елементах як у Великобританії, так і, можливо, в інших країнах.

B9 Coal є інвестиційною компанією, що знаходиться у Мейфейр (Лондон), та має на меті будівництво електростанцій, які використовують газифікацію вугілля з уловлюванням вуглекислого газу та алкаліновими паливними елементами.

«Співпраця з Powerfuel є чудовою можливістю для використання паливних елементів як на локальному , так і на глобальному рівні»,- повідомляє B9 Coal. «Разом ми можемо запропонувати технічно обґрунтоване вирішення проблеми емісії вуглекислого газу, а також практичну та комерційну платформу для виробництва чистої енергії. Для зниження рівня викидів вуглекислого газу такі технології як ця стануть ядром генерації енергії».

Даний проект послідував за оголошенням в серпні, що B9 Coal приймала участь у конкурсі Департаменту енергії та зміни клімату Великобританії стосовно демонстраційного проекту щодо вловлювання та зберігання вуглекислого газу.

Метою конкурсу було будівництво заводу на металургійному виробництві в Ріо Тінто, що, використовуючи підземну газифікацію вугілля Linc Energy для виробництва синтез-газу, буде подаватись до паливних елементів AFC Energy.

 Oct  14  2010 (The Hydrogen Journal)

Дивись також: український проект з отримання водню способом підземної газифікації вугілля, який підтримує наше Об'єднання

Comments:

blog comments powered by Disqus