Трирічний ювілей і припинення реєстрації Об'єднання

Три роки минуло з дня заснування Українського Об'єднання «Воднева Енергетика».
За минулий рік ми:
• Відвідали з доповіддю воркшоп «Сірководень Чорного Моря », що проходив у Стамбулі в грудні 2011 року.
• Відвідали Паризький Автосалон 2012 , де був виставлений ряд водневих машин, які готуються до серійного випуску з 2014 року.

 

 

 

Від імені Об'єднання висловлюємо подяку всім волонтерам, які допомагали розвитку нашої організації та займалися популяризацією водневої енергетики в Україні та за її межами.

На превеликий жаль, нами було прийнято рішення про завершення реєстрації Об'єднання. Це нелегке рішення було зроблено у зв'язку з недостатністю фінансування для підтримки роботи об'єднання.
Тим не менш, сайт буде продовжувати функціонувати, і ми будемо продовжувати розміщувати новини та статті з водневої енергетики. І як зазвичай, відразу на трьох мовах: російській, українській і англійській.
Якщо Ви бажаєте допомогти розвитку водневої енергетики в Україні - Ви можете зробити свій внесок за допомогою цього сервісу .
Ми будемо вдячні будь-якій сумі! Якщо Ви бажаєте зробити внесок за допомогою іншого сервісу - залишайте в коментарях до цієї статті назви сервісу, і ми постараємося його додати. Ці гроші будуть витрачені на підтримку працездатності сайту, щоб тримати Вас в курсі водневих подій України.

Comments:

blog comments powered by Disqus