Об'єднанню «Воднева Енергетика» виповнилося два роки!

Ще один рік минув з дати держреєстрації Об'єднання «Воднева Енергетика».

 

 

 

За цей період ми:
• Збільшили кількість учасників до 27 осіб;
• Досягли подвоєної відвідуваності сайту - до 1000 переглядів на місяць;
• Допомогли студентській команді КНУ ім. Шевченка увійти в десятку кращих на Міжнародному Студентському Конкурсі Водневих проектів HSDC2011;
• Відвідали водневу конференцію в Альбі, Франція;
• Представили на міжнародній конференції Goldschmidt 2011 результати проекту з отримання природного водню.

Як кожен з Вас може допомогти розвитку енергетичної незалежності і чистого транспорту в Україні? Розміщуйте посилання на наші статті у себе на сторінці в соціальній мережі, на форумах, блогах і сайтах. Для цього Ви можете скористатися кнопками «Share this» або «Вконтакте» внизу кожної сторінки. Це дозволить привернути увагу людей, які ще не знайомі з принципами водневої енергетики.
Якщо Ви - керівник підприємства, пов'язаного з одержанням або використанням водню, і бажаєте просувати свої продукти для впровадження водневої енергетики в Україні, зв'яжіться з нами і ми об'єднаємо наші зусилля у цій благородній справі.
Якщо Ви бажаєте допомогти розвитку водневих ідей - сміливо пишіть нам, і ми розглянемо будь-які Ваші пропозиції. Ви також можете зробити грошовий внесок, який буде використано на популяризацію ідей водневої енергетики. Для цього необхідно зв'язатися з нами через форму контактів.

З повагою,
Директор ОВЕ,
В'ячеслав Згоннік.

 

Comments:

blog comments powered by Disqus