Українські студенти створили команду для участі в HSDC2011

У травні минулого року українські студенти посіли третє почесне місце в конкурсі Hydrogen Student Design Contest 2010, отже, в цьому році набагато більше студентів виявили бажання також брати участь. Команда, що складається з 11 студентів Київського національного університету імені Тараса Шевченка, зареєструвалася для участі в 2011 Hydrogen Student Design Contest. У цьому році їх завдання - розробити план водневої паливної системи для житлових будинків. Вони подадуть для  розгляду свою статтю та змагатимуться з 54 командами з 19 країн за головний приз цього року! 

HSDC2011

 

 

 

 

Компанія Honda, провідний розробник технологій заправки та використання водневого палива, також приєдналася до конкурсу в якості спонсора. Конкурс проводиться за підтримки ще кількох організацій, а саме, Міністерства енергетики США, Proton Energy Systems, Міжнародної асоціації з водневої енергетики та Praxair.
Переможці конкурсу будуть оголошені в лютому на конференції Fuel Cell and Hydrogen Energy 2011 (раніше відомої як NHA Hydrogen Conference and Expo). Більш детальна інформація про конкурс і повний список команд-учасниць на сайті WWW.HydrogenContest.org
Нехай українську команду супроводжує успіх!
Про студентський конкурс водневих проектів
Щорічно конкурс Hydrogen Student Design Contest, організований Фондом водневого освіти, ставить перед студентами університетів завдання інноваційного вирішення ключових проблем у водневій промисловості та сфері паливних елементів. Конкурс виявляє здібності студентів у багатьох дисциплінах, зокрема, інженерії, проектуванні, архітектурі, маркетингу і підприємництві.

Comments:

blog comments powered by Disqus