Перший вантажний автомобіль на водневих паливних елементах

Перша в світі вантажівка на водневих паливних елементах була продемонстрована 22 липня 2011 року. Вона буде працювати в порту Лос-Анджелеса та Лонг Біч.
 

 

Автомобіль буде використовуватись для поїздок на невеликі відстані на території порту на протязі шести місяців. Джерелом енергоживлення автомобіля є батареї, які заряджені водневими паливними елементами. В разі успіху експерименту, компанія-оператор Total Transportation Services Inc (TTSI) планує підписати лист щодо намірів на купівлю 100 таких автомобілів за 27 млн. доларів США та опціон на придбання додаткових 300 вантажівок за ціною 270 тис. доларів США (Всього 108 млн. доларів).
Автомобіль був виготовлений компанією Vision Industries Corp та використовується компанією Total Transportation Services Inc. Вантажівка придбана в рамках «Програми покращення технологій», що має на меті поліпшення екологічної обстановки в порту.
«Сьогодні ми святкуємо народження водневих технологій задля перевезення товарів без емісії вуглекислого газу», - повідомив генеральний директор Vision Industries Мартін Шерман. «Успіх завжди потребує взаємодії та те, що Ви сьогодні – результат праці портової адміністрації, приватного сектору та владних кіл», - зазначив віце-президент адміністрації порту Лос-Анжелеса Девід Аріан.
«Ми в  Total Transportation Services Inc впевнені, що водневе паливо - це єдиний можливий шлях подолати нашу залежність від імпортованих енергоносіїв», - повідомив президент компанії TTSI Вік Ла Роса.
 Fuel Cells, July  28  2011 (The Hydrogen Journal)

Comments:

blog comments powered by Disqus