Розробка структур водневої дегазації

Нещодавно командою Володимира та Ніколая Ларіна були відкриті й вивчені структури водневої дегазації. Космічні фотографії показують, що аналогічні структури є на всіх континентах. Структури, утворені в результаті дегазації водню на території Росії, були проаналізовані та вивчені. У центральній частині європейської Росії в підгрунтовому повітрі була виявлена аномально висока концентрація водню, до 1,6%. Були отримані відповідні емпіричні дані, що демонструють широке поширення цього явища на великих територіях земної кулі.

Typicalexampleofhydrogensurfaceanomaly.

Приклад аномалії поверхневого водню. Діаметр 2,7 км. Червона січна лінія відповідає графіку вибірки підгрунтового водню вище. Концентрація газоподібного водню максимальна в центрі структури: до 0,14%, у той час як в сусідніх зонах водень не виявлено. Існування глибоких "каналів постачання" тих самих аномалій поверхневого водню було виявлено за допомогою сучасного приладу мікросейсміческого зондування (MS). Зображення праворуч відповідає глибокому (до 20 км) перерізу MS дослідження, відображаючи відносну швидкість сейсмічних хвиль. Теплі кольори позначають меншу швидкість хвиль, вказуючи на більш високу пористість, наповнену рідиною або газом.

 

 

 

Сказане вище дозволяє нам упевнено виділяти структури, перспективні для видобутку водню. Ми вважаємо, що існуючих технологій з видобутку вуглеводневих газів на сьогоднішній момент достатньо для організації пробного видобутку. Що стосується очікуваного дебіту свердловини, то ми вважаємо, що:
1) Якщо вміст водню на глибині 1,2 метра іноді перевищує 1,5 об. % і є дані, що з глибиною його вміст зростає, то можна очікувати, що видобувати водень доцільно на глибинах, що перевищують 1 км.
2) Родовища вуглеводнів знаходяться на потужних каналах дегазації водню з надр. Проблема походження копалин вуглеводнів - це проблема джерела водню. Якщо є водень, то буде гідрогенізація, буде і нафта, і газ. А оскільки нафти і газу поки достатньо і вони, незважаючи на всі прогнози та оцінки, досі не закінчуються, то вже водню, який поповнює родовища в результаті сучасної гідрогенізації, повинно бути ніяк не менше, ніж добувають УВ.
3) Вважаємо, що вартість видобувається водню не буде перевищувати вартості видобувається метану. Наприклад, на АГКМ (Астраханське газоконденсатне родовище) водню 12%. Його виробляють разом з метаном, сепарують і спалюють.
4) Ми вважаємо, що водень буде дешевше метану в зв'язку з тим, що він є всюди, на відміну від УВ, яким потрібні додаткові умови для протікання гідрогенізації і колектор.
Ми готові співпрацювати з усіма зацікавленими сторонами для розробки технології з удосконалення сучасної бурової і завершальної технології, які будуть використовуватися для виробництва водню. Досить очевидно, що існуючі методи розробки родовищ природного газу для цього підходять. Їх потрібно використовувати при роботі з дрібними вертикальними відкритими свердловинами. Наша команда є власником патенту на принцип видобутку водню з надр Землі. Члени нашої команди мають великий досвід у сфері буріння і закінчування свердловин і можуть внести істотний внесок в цю справу. Наша перевага полягає в розумінні цього явища, в знанні ще одного потенційного комерційного використання цього природного ресурсу.
Ми знаємо, де знаходяться ці "канали постачання" і як відрізнити їх від поверхні. Ми готові представити зацікавленим сторонам нашу технологію, метод збору даних і результати досліджень. Ми також можемо продемонструвати вихід водню в цій області та його негативний вплив на навколишнє середовище, наприклад, розривні  воронки, поширені зони почервоніння, деградація грунту через руйнування гумусу, знищення лісів у місцях виходу водню і т.д.
Якщо Ви хочете взяти участь у цьому проекті як інвестор або член нашої команди, якщо у вас є гарні ідеї, якими ви хотіли б поділитися, зв'яжіться з нами, використовуючи цю контактну форму.

Сайт, присвячений теорії Гідрідної Землі та водневої дегазації.

Comments:

blog comments powered by Disqus