Газоаналізатори водню

 

Лабораторія "Розробка та дослідження сенсорів на основі МДП - структур" з Національного дослідницького ядерного університету "МІФІ", Росія, розробила та виробляє , мабуть, кращі у світі газоаналізатори водню. Ці прилади працюють в широких межах концентрацій (від 1 ppm до 1% ) та селективні щодо Н2 ( не чутливі до Н2S , NO2 , спиртів , вуглеводнів , СО2 та СО). Селективність сенсорів - дуже важлива якість, яка впливає на достовірність результатів.

vg2.jpg

Фотографія водневого газоаналізатора.

 

Існує 3 модифікації газоаналізатора водню:

ВГ- 3А (Діапазон концентрацій 10-6 - 10-3 об'ємних %)

ВГ- 3Б (Діапазон концентрацій 10-4 - 10-2 об'ємних %)

ВГ- 3В (Діапазон концентрацій 10-2 - 1 об'ємних %)

   ВГ- 3А і ВГ- 3Б можна використовувати: в геології для пошуку родовищ горючих газів, в техніці для виявлення водню, розчиненого в рідинах і металах, для контролю герметичності конструкцій (в якості течошукачів), а також в мікроелектронної промисловості (контроль технологічних процесів) та у медицині.

   ВГ- 3В можна використовувати: в автоматичних системах вибухозахисту (суміш водню з повітрям), при випробуваннях ракетних двигунів, для контролю вибухонебезпечності автомобільних двигунів, що працюють на водневому паливі та паливних елементах, для контролю вибухозахисту потужних акумуляторних джерел живлення, а також як течошукачів для перевірки герметичності великогабаритних (обсягом до 10 м3) і складнопрофільних конструкцій (трубопроводів).

У приладі передбачена внутрішня пам'ять для безперервного запису вимірювань і наступної обробки на комп'ютері.

Більше інформації а також контакти на сайті виробника:

Comments:

blog comments powered by Disqus