Інтерв’ю директора ГО Воднева Енергетика для Зеленої Хвилі

Директор ГО Воднева Енергетика дав інтерв’ю для проекту Зелена Хвиля. Ознайомитись зі змістом можна за наступним лінком: В’ячеслав Згоннік: Україна має великий потенціал для впровадження водневих технологій.

greenwave logo

Про проект Зелена Хвиля: це сайт екологічних новин та спільнота людей, які прагнуть поширювати принципи сталого розвитку у всіх сферах суспільного життя, підтримуючи тим самим розвиток конкурентної та ефективної української держави.

 

 

 

Зелена Хвиля в економіці та бізнесі – це екологічна відповідальність бізнесу, врахування екологічного критерію при розробці економічної політики, розвиток ринку дружніх до довкілля товарів та послуг.

Зелена Хвиля в політиці – це надання належного значення природоохоронному фактору при розробці стратегічних програм та нормативних актів, контроль за виконанням екологічного законодавства, активна участь у міжнародному русі із захисту довкілля.

Зелена Хвиля в освіті та науці – це розробка та впровадження системи екологічної освіти, активізація наукових досліджень в галузі охорони довкілля, створення умов для якісної освіти та професійного зростання молодих природоохоронців.

Зелена Хвиля в побуті – це внесок кожного з нас в охорону довкілля, легкі зусилля та зміни в поведінці, які можуть принести вагомі результати.

Зелена Хвиля  в культурі та релігії – це розвиток екологічного мистецтва у всіх його можливих проявах, залучення потенціалу релігії для популяризації природоохоронних ідей, поширення екологічної етики.

Реалізація всіх цих напрямів забезпечить наше право й права майбутніх поколінь на чисте і безпечне довкілля та забезпечення своїх потреб, дозволить поширити нові методи виробництва, нові звички споживання та сформувати іншу свідомість Людини. Реалізація всіх цих напрямів потребує потужної інформаційної підтримки, створення багатого та продуктивного інформаційного середовища, частинкою якого й стане інтернет-проект «Зелена Хвиля».

Comments:

blog comments powered by Disqus