50 МВт зі сміття у Північній Англії

Компанія Air Products повідомила про план будівництва найбільшого в світі заводу з газифікації сміття у Тисайді на півночі Англії.
Відходи будуть газифікуватись для виробництва водню та вуглекислого газу. Після цього водень буде подаватись у генератор для виробництва електричної енергії. Буде вироблятись біля 50 МВвт, що є достатнім для  50000 будинків. На місці є можливість підключення до загальної електромережі та обладнання до переробки сміття.  

 

 

Компанія Air Products вже гарантувала собі отримання усіх необхідних дозволів, завод буде введений у експлуатацію у 2014 році. Роботи з підготовки місця для заводу вже почались, повномасштабні роботи розпочнуться найближчим часом.
Завод буде газифікувати до 350,000 кубічних тон відходів, які не піддаються переробці, у рік. 
Компанія Air Products повідомила, що в неї є досвід в підготовці та реалізації велеких проетків з добування газу з використанням найбезпечніших та найнадійніших технологій.
Буде створено 700 робочих місць під час будівництва та 50 постійних робочих місць на самому заводі. На заводі використовуватиметься технологія газифікації Вестингауза (забезпечує компанія AlterNRG), яка вважається більш ефективною та чистою у порівнянні з традиційними технологіями, як повідомляють представники Air Products.
«Наші інвестиції у сучасні технології газифікації, т.з. «Енергія з відходів» - це розвиток нашої бізнес-моделі. Вона дозволить нам закріпити нашу лідируючу позицію на глобальному ринку енергії та свідчить про приналежність компанії до стійкого розвитку», повідомив Джон МакГлейд (John McGlade), голова правління, президент та виконавчий директор компанії  Air Products.

http://www.h2journal.com/displaynews.php

Comments:

blog comments powered by Disqus