Українські студенти перемогли у водневому конкурсі HSDC2010!

Від імені Українського об'єднання водневої енергетики вітаємо команду Київського національного університету імені Т. Шевченка з одержанням почесної грамоти на Hydrogen Student Design Contest 2010.

Призери конкурсу були оголошені 4 травня на найбільшій у США щорічній конференції, присвяченій питанням водневої енергетики. Переможці отримали можливість безкоштовної реєстрації на конференції для презентації свого проекту, а також оплату проживання в Лос-Анджелесі на весь період конференції.

Arnold Schwarzenegger's visit to the NHA Hydrogen Conference & Expo 2010

На фото: Візит Арнольда Шварцнеггера на конференцію NHA Hydrogen Conference & Expo 2010, де українські студенти представляли свою роботу.

 

 

 

Метою проекту був технічний дизайн та економічний аналіз створення водневої спільноти   у Санта Моніці (штат Каліфорнія, США). До участі в конкурсі було допущено 33 команди з  США, Канади, Індії, Китаю, а також, вперше в історії конкурсу, участь брала і команда з України. Проекти оцінювалися комісією з представників водневої індустрії та провідних вчених цієї галузі. Під час оцінювання брались до уваги раціональність використаних технологій, досягнуті економічні та екологічні показники, а також наочність та логічність викладення матеріалу у проекті.

Подивитися на роботу, що принесла перемогу, можна тут (Pdf, 7.1 Мб).

Подивитись постер, що був представлений на конференції, можна тут (Pdf, 1.8 Мб).

At the exhibition

Фото: На виставці. Праворуч - Мерседес на водневому паливі.

Вручення дипломів та презентація проектів переможців відбулись у головному конференц-залі готелю Хаят в перший день конференції. На конференції також виступав губернатор Каліфорнії - Арнольд Шварцнегер, який вивів штат на передові позиції в області впровадження альтернативних джерел енергії.

 Test drive hydrogen Chevrolet

На фото: Водневий Шевроле, наданий для тест-драйву.

Конференцію доповнювала виставка, на якій були представлені новітні досягнення водневих технологій - паливні елементи, електролізери, компресори, системи зберігання та транспортування водню, а також автомобілі на водневих паливних елементах від Honda, Toyota, Mercedes, KIA и General Motors. Призери конкурсу отримали можливість бескоштовного тест-драйву найсучасніших водневих автомобілів, які концерни поки що тільки планують запустити у серійне виробництво.

KNU student driving a hydrogen car on the streets of Los Angeles

На фото: Стедент КНУ за кермом водневого автомобіля на вулиці Лос Анжелеса.

Якщо Ви студент і Ви бажаєте брати участь у водневих конкурсах - відвідуйте наш сайт, щоб бути в курсі найближчих  подій.

Ще раз вітаємо українську команду з перемогою і бажаємо подальших успіхів у справі розвитку водневої енергетики!

Переклад: Колодич Анна.

Comments:

blog comments powered by Disqus